...

Hakkımızda

Hakkımızda

BodrumTransferci.com

BodrumTransferci.com Web Sayfamızdan Bodrum Havalimanı Transferi, Bodrum Ve çevre bölgelere ekonomik fiyatlı profesyonel ulaşım hizmetlerinden 7 gün 24 saat yararlanabilirsiniz .İşinde Uzman sürücü kadromuz ve operasyon ekibimizle kaliteli araç filomuz ile hizmet vermektedir.Bodrum Transfer Hizmetleri sunan şirketimiz , Rota Transfer Turizm Tic.Ltd.Şti. Markası olup ( 9722 )  Lisans Nolu Metapoy Turizm Seyahat Acentesidir . Taşıma Yetki belgesi ne sahip ( İST.U-NET.D2.48.3983 ) Kurumsal firmadır. Bodrum Transferci.com sunduğu hizmetlerde müşteri memnuniyeti ve müşteri güvenliğine oldukça önem vermektedir.

BodrumTransferci.com bodrumda yerel ve kurumsal firma olup bütün lisans belgelerine sahiptir. Öncelikli Amacı yılların vermiş olduğu tecrübeyle geniş araç filosu tecrübeli personel kadrosu ile ekonomik fiyat politikasıyla daha geniş kitlelere hizmet vermeyi arzu etmiştir ve bu yolda çalışmalarını her geçen gün dahada büyütmektedir.

BodrumTransferci.com dan Rezervasyonlarınızı Güvenli şekilde yapabilir ve seyahatiniz keyfine bakabilirsiniz. 7 / 24 operasyon ekibimiz sizlerin talepleri doğrultusunda bodrum transferinizi organize eder transferinizden önce ulaşım bilgilerini yolcularıyla paylaşır.

Rota Transfer Turizm İyi yolculuklar diler.

 

Araçlarımız
İhtiyaçlarınıza özel araç seçeneklerimiz ile konforu hissedin.
Özel Araç
Özel Araç
Mercedes Vip Vito
Mercedes Vip Vito
Minibüs Mercedes Sprinter
Minibüs Mercedes Sprinter